راهنمای حل جدول رضا آقازاده کلیبر

اطلاعات عمومی و لغات جدولی را در کلکسیون وبلاگ بنده ببینید

قرار است یارانه نقدی با یک هفته تاخیر واریز شود
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ۱۱:٠٦ ‎ق.ظ روز سه‌شنبه ٢٤ امرداد ۱۳٩۱
خبرگزاری میزان: سرانجام با یک هفته تاخیر یارانه نقدی مردادماه، دوشنبه هفته آینده(۲۶ مرداد) به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود.

به گزارش خبرنگار اقتصادی میزان، سرانجام با یک هفته تاخیر سازمان هدفمند سازی یارانه ها اعلام کرده است که قرار است هفته آینده ( 26 مرداد ماه) یارانه نقدی به حساب سرپرستان خانوار واریز شود. تاریخ خبر 94/05/24بر اساس اعلام سازمان هدفمندی یارانه ها، پنجاه و چهارمین مرحله از واریز یارانه نقدی مربوط به مرداد سال جاری ساعت 24 روز دوشنبه 26 مردادماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شود.

همچنین بر اساس اعلام این سازمان ، یارانه این مرحله نیز همانند ماه های گذشته 45 هزار و 500 تومان بوده که به حساب سرپرستان خانوار واریز خواهد شد.

گفتنی است با پرداخت پنجاه و چهارمین یارانه نقدی حدود 191هزار میلیارد تومان یارانه نقدی، بین 76 میلیون ایرانی توزیع می شود.

 این در حالی است که دولت در بودجه سال 94 نیز 48 هزار میلیارد تومان از محل درآمدهای هدفمندی یارانه ها برای پرداخت وجه نقد در نظر گرفته است.

پنجاه و سومین مرحله یارانه نقدی مربوط به تیر ماه سال جاری ساعت 24:00 روز پنج شنبه مورخ 25 تیرماه سال جاری به حساب سرپرستان خانوارها واریز و قابل برداشت شد.

یارانه نقدی 45 هزار و 500 تومان بیست و یکم هر ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می شد که یارانه نقدی تیرماه نیز همچون ماه های گذشته با تاخیر 4 روزه به حساب سرپرستان خانوار واریز شد، و این ماه نیز با تاخیر یک هفته ای واریز خواهد شد.

انتهای پیام/

comment نظرات ()