اعلام افزایش حقوق کارمندان
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ٩:۳۳ ‎ق.ظ روز جمعه ٢۳ دی ۱۳٩٠

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا وسیما، نوبخت در نشست هفتگی با رسانه ها میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در لایحه بودجه سال آینده را ۱۲ درصد اعلام کرد. حقوق بازنشستگان هم 20 درصد افزایش می یابد.......

تاریخ خبر : 94/10/24

 


نوبخت همچنین افزود: در چند روز آینده با برطرف شدن ملاحظات سیاسی لایحه بودجه 95 و برنامه ششم توسعه تقدیم مجلس شورای اسلامی خواهد شد.

 

او افزود: هم اکنون بودجه سال آینده به همراه برنامه و تمامی پیوست های آن تکمیل و به تعداد نمایندگان مجلس شورای اسلامی چاپ و داخل کیف های شفاف قرار داده شده است.

نوبخت گفت: فرآیند تهیه و تنظیم لایحه بودجه و برنامه ششم آبان امسال به اتمام رسیده است و دولت باید پیش از ارائه لایحه بودجه جدید سال آینده گزارش عملکرد بودجه سال قبل را تهیه کند.

او افزود: گزارش های مربوط به بودجه سال گذشته در سه جلد آماده شده است و تقدیم نمایندگان مجلس خواهد شد.

سخنگوی دولت گفت: بودجه سال 95 نخستین بودجه برنامه ششم توسعه است که برپایه مبانی نظری برنامه تدوین شده است.

وی افزود: بودجه سال آینده یک ماده واحده ، ‌22 تبصره و 5 پیوست دارد که تمامی آمار درج شده در بودجه آمارهای تولیدی است و احکام تکراری از بودجه حذف شده است.

نوبخت خاطرنشان کرد: بودجه سال آینده 10 جلد گزارش تولیدی به همراه دارد و در کنار آن تمامی مجلدات برنامه ششم نیز تهیه شده است.

سخنگوی دولت همچنین میزان افزایش حقوق کارکنان دولت در لایحه بودجه سال آینده را 12 درصد اعلام کرد.

نوبخت در نشست هفتگی با خبرنگاران گفت: تلاش کرده ایم در لایحه بودجه به منظور توازن در پرداخت های کارکنان شاغل و بازنشسته مقادیر چشمگیری منابع اختصاص دهیم.


comment نظرات ()