پدر و پسر خاشی درحوض انبار جان سپردند
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ۳:٠٧ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۱۸ تیر ۱۳٩۳

زاهدان - ایرنا - پدری در یکی از روستا های شهرستان خاش برای نجات جان فرزندش وارد حوض انبار شد اما پدر و پسر هر دو جان سپردند...بقیه در ادامه مطلب 

تاریخ خبر :95/04/18


به گزارش ایرنا یکی از اهالی روستای «چاه زمان» از حوزه «چاه سم» بخش مرکزی این شهرستان، پنجشنبه شب به خبرنگار ایرنا گفت: صبح روز پنجشنبه پسر 12 ساله یکی از اهالی به حوض انبار این روستا با سه متر عمق افتاد.

وی که نامش را ذکر نکرد، افزود: این حوض انبار برای مصارف کشاورزی آبگیری شده بود.
وی ادامه داد: خانواده این پسر بچه بدون در خواست کمک از نیروهای امدادی هلال احمر، آتش نشانی و یا سایر نهادها بلافاصله با پدر او تماس گرفت که پدر نیز به سرعت برای نجات فرزندش وارد حوض انبار شده اما به دلیل گاز گرفتگی خود نیز غرق شد.
وی اظهار داشت: پس از غرق شدن «مالک شهنوازی» 35 ساله و پسرش 12 ساله، اهالی روستا آب حوض انبار را تخلیه و جسد آنان را خارج کردند.
«مجتبی شجاعی» بخشدار مرکزی خاش صحت این خبر را تائید اما از ارائه هرگونه اطلاعاتی در این مورد خودداری کرد.
سال گذشته نیز یکی از کارکنان اداری برای نجات جان فرزندش که در آبهای سد خاکی روستای «دجنگ» از توابع بخش نوک آباد خاش غرق شده بود به سرعت وارد سد شد اما به دلیل آشنا نبودن با فنون شنا به دنبال مرگ فرزندش خود نیز گرفتار گل و لای و غرق شد.

**واژگونی یک دستگاه وانت پیکان 
حوالی ساعت 21 پنجشنبه شب یک دستگاه وانت پیکان در محور روستایی چهزار بخش مرکزی خاش واژگون شد که بر اثر آن یک نفر در دم جان سپرد و سه نفر دیگر از سرنشینان نیز مجروح و به بیمارستان خاش منتقل شدند.
خاش در 185 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز سیستان و بلوچستان واقع شده است.
7310 / 6081*شبس*1613

 

انتهای پیام /*

comment نظرات ()