معلم البرزی حائز رتبه برترکشوری در تولید محتوای الکترونیکی شد
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۱ امرداد ۱۳٩۳

 

تاریخ خبر :95/03/29

کرج - ایرنا - مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج البرز گفت: یکی از معلمان این ناحیه در پنجمین جشنواره تولید محتوای الکترونیک کشوری حائز رتبه برتر شد...بقیه در ادامه مطلب 

 


 وحید یعقوبی روز شنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: هر ساله جشنواره محتوای الکترونیکی چند رسانه ای ویژه معلمان و دانش آموزان در مدارس کشور برگزار می شود.
وی اظهار کرد: تولید محتوای الکترونیکی متناسب با نیاز معلمان و دانش آموزان و استفاده هوشمندانه از آن ها را یکی از سیاست های برشمرده شده در سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و برنامه درسی ملی جمهوری اسلامی ایران است.
وی بهره گیری از فن آوری های نوین آموزشی با رویکرد حل مساله در تولید مواد و رسانه های یادگیری ، غنی سازی مواد و منابع ، بستر سازی برای بسط ، توسعه تجارب و ابتکارات معلمان و دانش آموزان ، تقویت منابع یاد دهی و یاد گیری، تولید و توزیع مواد و منابع یادگیری متناسب با توانمندی ها و ظرفیت های مناطق و مدارس را از دیگر اهداف برگزای جشنواره تولید محتوای الکترونیکی در وزارت آموزش و پرورش ذکر کرد.
وی یبان کرد: مهدیه دهقانی تفتی دبیر عربی دبیرستان شاهد ناحیه یک کرج موفق به کسب رتبه سوم کشوری در تولید محتوای الکترونیکی شد.
مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک کرج یادآور شد: این جشنواره در استان فارس برگزار شد که معلم ناحیه یک کرج به عنوان تنها شرکت کننده در این جشنواره موفق به کسب رتبه برتر شد.
وی تاکید کرد: معلمان و دانش آموزان ناحیه یک کرج در سال تحصیلی 95-94 در عرصه های علمی ، ورزشی ، پژوهشی و مهارتی موفق به کسب رتبه های برتر در سطح استانی ، کشوری و بین المللی شدند.
البرز 420 هزار دانش آموز دارد.
2819/1535

تاریخ خبر :95/03/29

 
انتهای پیام /*

comment نظرات ()