راهنمای حل جدول رضا آقازاده کلیبر

اطلاعات عمومی و لغات جدولی را در کلکسیون وبلاگ بنده ببینید

ادامه باران و کاهش دما در تهران
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز جمعه ۱۳ آبان ۱۳٩٠

روزهای سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود......


مدیر پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی آخرین پیش‌بینی‌ها وضعیت جوی کشور برای آخر هفته را تشریح کرد.

احد وظیفه در گفت‌و‌گو با ایسنا، گفت: بر اساس آخرین نقشه‌های پیش یابی، طی دو روز آینده در استانهای واقع در شمال غرب، غرب، جنوب غرب، سواحل شمالی، شمال شرق، شرق، دامنه‌های جنوبی البرز، دامنه‌های مرکزی و شمالی زاگرس و مرکز کشور ابرناکی، بارش باران گاهی همراه با رعد و برق و وزش باد و در مناطق مستعد ریزش تگرگ پیش بینی می‌شود که بارش در مناطق مرتفع و کوهستانی به شکل برف خواهد بود.

وی افزود: در بعد از ظهر چهارشنبه از میزان بارش در نوار غربی کشور کاسته ولی همچنان در سواحل شمالی، مرکز، شمال شرق و شرق کشور رخ خواهد داد و روز پنجشنبه بارشها به شمال شرق و شرق کشور محدود می‌شود. همچنین در روز چهارشنبه و پنجشنبه در مناطقی از شرق،‌ جنوب شرق، شمال شرق و مرکز کشور وزش باد شدید پیش بینی می‌شود.

به گفته وی، در روزهای سه شنبه و چهارشنبه دریای خزر و در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه خلیج فارس مواج خواهد بود.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور با اشاره به وضع هوای تهران اظهارکرد: بر این اساس، آسمان تهران در روز چهارشنبه با مه ابری همراه با بارش باران، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید و در ارتفاعات بارش برف و به تدریج کاهش ابر همراه خواهد بود. همچنین حداقل و حداکثر دما در این روز به 4 و 8 درجه سانتی‌گراد بالای صفر می‌رسد. در روز پنجشنبه نیز آسمان پایتخت نیمه ابری و در پاره‌ای نقاط وزش باد شدید پیش‌بینی شده است و حداقل و حداکثر دما در این روز به 2 و 10 درجه سانتیگراد بالای صفر خواهد رسید.


comment نظرات ()