راهنمای حل جدول رضا آقازاده کلیبر

اطلاعات عمومی و لغات جدولی را در کلکسیون وبلاگ بنده ببینید

میزان افزایش حقوق کارمندان باید تورم واقعی را پوشش دهد
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ٩:٤۳ ‎ب.ظ روز سه‌شنبه ٢۸ آذر ۱۳٩۱

 جعفرپور نماینده لارستان

1393/09/28تاریخ خبر

جمشید جعفرپور در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در شیراز، با اشاره به پیشنهاد دولت برای افزایش حقوق کارمندان دولت در سال 94 اظهار داشت: دولت باید طرح افزایش حقوق کارمندان دولت را بر اساس قانون برنامه‌وبودجه به مجلس ارائه دهد.....


نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید لایحه بودجه به‌گونه‌ای از سوی دولت تنظیم شود که افزایش حقوق بتواند تورم را کنترل کند تصریح کرد: باید به مقدار واقعی تورم توجه شود و میزان افزایش حقوق براساس آن تنظیم شود.

جعفرپور با بیان اینکه این میزان افزایش حقوق در حال حاضر یک طرح است و هنوز مجلس آن را تصویب نکرده ‌است گفت: 14 درصد افزایش حقوق کارکنان دولت صرفاً یک پیشنهاد در لایحه بودجه سال 94 است و باید تمام ابعاد اقتصادی کشور برای این میزان افزایش موردبررسی قرار گیرد.

نماینده مردم لارستان، خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیگیری‌های مجلس برای افزایش میزان حقوق کارکنان دولت تصریح کرد: مجلس شورای اسلامی طرح افزایش حقوق کارکنان دولت را از تمام جهات بررسی می‌کند و آن را به میزانی که تورم واقعی را کنترل کند تصویب می‌‌کند.comment نظرات ()