راهنمای حل جدول رضا آقازاده کلیبر

اطلاعات عمومی و لغات جدولی را در کلکسیون وبلاگ بنده ببینید

توصیه‌ها در آستانه روز طبیعت
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ۱٢:٥٢ ‎ق.ظ روز یکشنبه ۱۳ فروردین ۱۳٩۱
 
به گزارش گروه اجتناعی «خبرگزاری دانشجو» در اطلاعیه ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر آمده است: هموطنان عزیز در روز دیدار با طبیعت از روشن کردن آتش به‌ویژه در مسیر باد خودداری و قبل از ترک محل از خاموش بودن کامل آن اطمینان حاصل کنند......

همچنین با توجه به اهمیت حفظ محیط زیست از مسافران نوروزی درخواست می‌شود، زباله‌های خود را رها نکنند و آنها را در مکان‌های تعریف شده قرار دهند.

ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر همچنین به مسافران و هموطنان عزیز توصیه کرد: پیش‌بینی‌های سازمان هواشناسی را درباره وضع هوا جدی بگیرند و قبل ازرفتن به محیط‌های طبیعی برای اطلاع ازشرایط آب وهوایی با ۱۳۴تماس بگیرید و از اقامت در حریم رودخانه‌ها بپرهیزند.

این ستاد در ادامه به آن دسته از مسافرانی که قصد دارند با تورهای طبیعت‌گردی سفر کنند اعلام کرد: دفاتر خدمات مسافرتی در برگزاری تورهای طبیعت‌گردی، به عنوان کارگزار ملزم به رعایت حقوق مسافران همچون اطلاع‌رسانی مناسب و شفاف، استفاده از راهنمای طبیعت‌گردی یا راهنمای کوهستان با مجوز فعالیت سازمان میراث فرهنگی و همچنین تبیین کامل شرایط سفر و ارائه خدمات و تسهیلات موردتوافق با گردشگران هستند.

این تورها موظفند بیمه مسئولیت مدنی سفر را نیز برای مسافر اعمال، و در صورت بروز هر گونه حادثه در محدوده مکانی و زمانی سفر، بر اساس شرایط بیمه تحت پوشش اقدام کنند.


comment نظرات ()