راهنمای حل جدول رضا آقازاده کلیبر

اطلاعات عمومی و لغات جدولی را در کلکسیون وبلاگ بنده ببینید

زمان واریز سهمیه‎ بنزین اردیبهشت
نویسنده : آقازاده کلیبر - ساعت ٩:٥٥ ‎ب.ظ روز چهارشنبه ۳۱ فروردین ۱۳٩٠

تاریخ خبر 94/02/02

در کنار واریز سهیمه جدید بنزین از سوی دیگر قرار بود تا از اول اردیبهشت ماه سهمیه سوخت خودروهای دیزلی نیز با تغییراتی روبرو شود،به طوری که به گفته بیژن زنگنه سهمیه خودروهای دیزلی سنگین عمومی براساس بارنامه و پیمایش تعیین شود......

 به گزارش فارس، سهمیه ۶۰ لیتری بنزین اردیبهشت ماه خودروهای شخصی ساعت ۲۴ دوشنبه ۳۱ فرودین ماه در کارتهای سوخت واریز می شود.

در کنار واریز سهیمه جدید بنزین از سوی دیگر قرار بود تا از اول اردیبهشت ماه سهمیه سوخت خودروهای دیزلی نیز با تغییراتی روبرو شود،به طوری که به گفته بیژن زنگنه سهمیه خودروهای دیزلی سنگین عمومی براساس بارنامه و پیمایش تعیین شود.

اما معاون صنایع و انرژی ستاد مدیریت حمل و نقل سوخت طی خبری اعلام کرد سهمیه سوخت خودروهای دیزلی در اردیبهشت ماه نیز همانند ماه های گذشته خواهد بود.

حسین هاشمی در این باره می گوید برای اجرای طرح تخصیص سوخت به ازای پیمایش، نرم افزاری پیش بینی شده که پیاده سازی آن نیازمند آخرین هماهنگی‌ها با سازمانها و دستگاه‌های متولی (وزارت کشور، راهداری و حمل و نقل جاده ای و شرکت ملی پالایش و پخش) است به طوری که در این نرم افزار جداولی به صورت پایلوت تعریف شده که براساس آن میزان گازوییل اختصاص یافته به خودروهای دیزلی (انواع کامیون، کامیونت، کشنده، مینی بوس و اتوبوس) بر اساس صورت وضعیت و بارنامه مشخص شده است.

وی با بیان این که این نرم افزار در حال بررسی و نهایی شدن است، تصریح می کند پیاده سازی نرم افزار یاد شده برای اجرای طرح تخصیص سوخت در ازای پیمایش، از خردادماه امسال انجام می شود.


comment نظرات ()