بودجه رتبه‌بندی فرهنگیان در سال ۹۹ افزایش می‌یابد

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: تلاش ما این است که بودجه رتبه‌بندی فرهنگیان را در زمان بررسی لایحه بودجه سال آینده حداقل تا سه هزار میلیارد تومان افزایش دهیم.

سید محمدجواد ابطحی در مناظره خانه ملت درباره طرح تشکیل وزارت امور شهدا و ایثارگران

محمدجواد ابطحی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره آخرین وضعیت رتبه‌بندی معلمان گفت: طبق قانون برنامه ششم توسعه دولت باید لایحه رتبه‌بندی فرهنگیان را به مجلس ارائه کند و اجرای این کار نیازمند قانون است.

نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دولت شیوه خودش را در اجرای نظام رتبه‌بندی فرهنگیان دنبال می‌کند، افزود: دولت برای اجرای نظام رتبه‌بندی در سال جاری هم حدود ۲ هزار میلیارد تومان اعتبار در نظر گرفته است که با این بودجه نمی‌توان این کار را به خوبی محقق کرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تلاش ما این است که بودجه رتبه‌بندی فرهنگیان را در زمان بررسی لایحه بودجه سال آینده حداقل تا سه هزار میلیارد تومان افزایش دهیم.

وی بیان کرد: در واقع دولتی ها به جهت بار مالی طرح رتبه بندی فرهنگیان، لایحه آن را به مجلس ارائه ندادند که از نظر ما نظام رتبه بندی مورد نظر دولت یک کار سر هم بندی شده است و با آن چیزی که ما تصویب کردیم تفاوت اساسی دارد./

پایان پیام


/ 0 نظر / 147 بازدید