معرفی افراد برتر جشنواره استانی قدر قلم

سپاه نیوز: افراد برتر سومین جشنواره استانی قدر قلم فرهنگیان بسیجی در تبریز معرفی شدند.

به گزارش سپاه نیوز؛ مسئول فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان آذربایجان شرقی گفت: 85 اثر فرهنگی و هنری در زمینه های خاطره نویسی، مقاله، شعر، فیلم کوتاه، نماهنگ و کتاب از فرهنگیان بسیجی استان به دبیرخانه جشنواره ارسال شده بود.


به گفته زرینه باف بر اساس رای هیئت داوران جشنواره استانی قدر قلم فرهنگیان بسیجی ، در موضوع های خاطره نویسی و داستان خلیل نصیری نسب از ناحیه 4 آموزش و پرورش تبریز، حیدر عیوضلو از جلفا و رقیه پاد از بناب و در مقاله نویسی با عنوان پیام ها و توصیه های یک معلم به دانش آموزان و معلمان آینده، رضا آقا زاده از کلیبر از خداآو رقیه ولایتی از اهر به ترتیب رتبه اول تا سوم انتخاب شدند.


در بخش مقاله نویسی همچنین با موضوع معایب، نواقص و مشکلات فرا روی تعیلم و تربیت اسلامی و راهکارها، شمس السادات مرتضوی، محمد رضا رسول نژاد و حمیده نجفلو هرسه از میانه و در عنوان رسالت ملی در فرهنگ تولید ملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی، مقاله های رقیه غازی اسکویی، نرگس خاتون نبوی و معصومه میر حسینی هر سه از اسکو اول و سوم شناخته شدند.


افراد اول تا سوم در بخش شعر سرایی جشنواره نیز نسرین اکبریان از بناب، احمد بلوری از عجب شیر و رباب اسمعیل زاده از ناحیه 4 آموزش و پرورش تبریز هستند.همچنین در بخش فیلم کوتاه و نماهنگ علی امینی از مرند برگزیده این جشنواره شد.


به گفته مسئول فرهنگی و اجتماعی سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان آذربایجان شرقی در موضوع های آزاد نیز کتاب رمضان رضایی و مقاله حبیب سعادت، توسط هیئت داوران جشنواره استانی قدر قلم فرهنگیان بسیجی به عنوان آثار برتر شناخته شدند.

گفتنی است: آثار انتخابی به تهران و دبیرخانه جشنواره کشوری فرهنگی و هنری قدر قلم فرهنگیان بسیجی ارسال شدند.

انتهای خبر/06   

شناسه : 6a0681f2-a719-483e-b188-aa2be0e55ad8  

/ 0 نظر / 169 بازدید