دریافت پالس‌های مثبت در خصوص افزایش ۲۰ درصدی حقوق معلمان ابتدایی

 

محمد فاضل، مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش در گفت‌وگو با خبرنگارخبرگزاری فارس و در پاسخ به این پرسش که «موضوع افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی به کجا رسید؟»، اظهار داشت: به شدت پیگیر افزایش 20 درصدی حقوق معلمان ابتدایی هستیم.

فاضل افزود: اکنون پالس‌های مثبتی در این خصوص دریافت شده است و معمولاً بر اساس تأکید وزیر آموزش و پرورش تا زمانی که یک وعده محقق نشده است، آن موضوع اطلاع رسانی نمی‌شود.

مدیر کل دفتر وزارتی آموزش و پرورش گفت: روند این موضوع به صورت مثبت در حال انجام است و وزارت آموزش و پرورش به شدت پیگیر 20 درصد افزایش حقوق معلمان ابتدایی است و جای نگرانی نیست.

/ 1 نظر / 169 بازدید
آسان نشر

دوست هنرمند عزیز با سلام و عرض ادب از شما دعوت می شود تا کتاب دلنوشته های خود را در کشور آمریکا جهت عرضه جهانی منتشر نمایید. به طور خلاصه شما می توانید با کمک امکان نشر جهانی آثار ارزشمند هنری فرهنگی، احساسات و افکار خود را در قالب کتاب، موسیقی و فیلم در آمریکا و اروپا منتشر نموده و آنها را از طریق شبکه عرضه معتبر بین المللی مانند وب سایت آمازون به همه علاقه مندان در سراسر جهان معرفی نمایید. در نهایت تقاضا داریم با لینک به ما این تسهیلات را با عنوان نشر جهانی کتاب موسیقی و فیلم ایرانی به دیگر دوستان فرهیخته خود نیز معرفی نمایید. با احترام فراوان آسان نشر تسهیلات نشر جهانی آثار ارزشمند ایرانی www.asanashr.com