یارانه شما هم حذف شده؟/شاید عضو این 5 گروه هستید

از فروردین‌ماه امسال یارانه نقدی ۵گروه‌ درآمدی به تشخیص دولت حذف شده و در ماه‌های آینده احتمال حذف تعداد بیشتری از یارانه‌نقدی‌بگیران با درآمد بالا وجود دارد.

یارانه نقدی گروه‌های پنج‌گانه شامل پزشکان، مالکان خودروهای گران قیمت لوکس، صاحبان صرافی‌ها، اعضای هیات مدیره بانک‌ها و هیات مدیره شرکت‌های خصوصی و افراد مقیم خارج از کشور قطع شده است، با این توضیح که یارانه نقدی برخی افراد مقیم خارج کشور از سال قبل که شناسایی شده بودند، کلید خورده بود.

برخی شهروندان که یارانه نقدی‌شان حذف شده است و یارانه نقدی فروردین‌ماه امسال را دریافت نکرده‌اند در تماس با همشهری با تایید این خبر اعلام کردند که در سازمان هدفمندی یارانه‌ها اعلام شده که حذف یارانه نقدی به تشخیص دولت و بر اساس مصوبه مجلس صورت گرفته است.

منبع :روزنامه همشهری نوشت:

http://www.shahrekhabar.com/economic/1429495200216384

/ 1 نظر / 148 بازدید

1. دوره‌های بهاری سیدان ساخت کسب‌ و‌ کار آنلاین شطرنج فروش کارخانه تولید اطلاعات کلوپ 1 و 2 برای کارخانه‌ داران تولید اطلاعات WWW.CST.US.PN توجه بسیار مهم 2. آخرین فرصت تهیه بسته آموزشی: کارخانه تولید اطلاعات از پانزده اردیبهشت قیمت بسته کارخانه تولید اطلاعات به 69 هزار تومان افزایش خواهد یافت. اگر مایل به تهیه بسته هستید فقط تا پانزده اردیبهشت می‌توانید با قیمت 27 هزار تومان تهیه کنید. WWW.CST.US.PN با تشکر تیم تجاری سیدان